Співачка Анастасія Приходько не надто задоволена поведінкою своєї дочки-десятирічної Нанни Кухілава. Їй навіть довелося поліцію викликати. Про це співачка розповіла у своєму Facebook.

Ні, з дівчинкою все в порядку і причин хвилюватися немає, проте співробітники правоохоронних органів провели з Нанною профілактичну бесіду. Як пояснила сама Приходько- "про те, що світ не складається з рожевих поні, Тіктока і фіалок". У своїй публікації співачка привітала поліцейських з професійним святом і заявила, що пишається українською поліцією. У своїй публікації Приходько зазначила В'ячеслава Аброськіна та Арсена Авакова.

“ось в Америці дзвонять в поліцію і кажуть що треба зняти кішечку з дерева, або провести бесіду з підлітками....І поліція завжди рада допомогти. О! Або моє улюблене, коли приїжджає поліція в момент молодіжних вечірок і всі відразу від страху розходяться по домівках! Ось прям дуже хочу привітати з професійним святом Днем міліції і цих бравих хлопців! Спасибі величезне що сьогодні я звернулася в поліцію і вони приїхали і провели бесіду зі старшою дочкою... І пояснили що світ не складається з рожевих поні, тіктока, і фіалок! Ось молодці і прям гордість за нашу поліцію!!!! Спасибі, В'ячеслав Абоськін і Арсен Аваков", - написала Приходько.

На фото, яке співачка додала в публікацію, Нанна сидить в кріслі і розмовляє зі співробітниками правоохоронних органів.

Нагадаємо, Лоліта змусила Моргенштерна нервово курити: скандальна Діва під хор і струнні перепела непристойний хіт

Популярні новини зараз

Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому"

Фінський генерал відповів росіянам на претензії про вступ до НАТО: "Вже зариті в землю"

Полонених кадирівців неможливо допитати, причина проста, але неможливо здогадатися

Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.иа, Моргенштерна звинуватили в плагіаті

Також Знай.иа писав, Пугачова розсмішила реакцією на репера Моргенштерна