Відомий український артист Віталій Козловський розповів, що допомогло йому пережити смерть одного з найближчих людей - батька. Ексклюзивна відповідь від співака.

Співак Віталій Козловський у програмі "Зірковий шлях", яка виходить на телеканалі "Україна" у будні, розповів про трагічну втрату рідної людини. Він зазначив, що це змінило його ставлення до багатьох речей у світі, і він переживає це донині.

Віталій Козловський з батьком, фото: Instagram

"Тато був для мене дуже близькою людиною. Я щасливий, що він останній рік-півтора свого життя прожив у великому щастi і для себе. Він був у коханні, з коханою жінкою. Я змінив ставлення до багатьох речей у житті після смерті батька", - каже Козловський на каналі "Україна".

До слова, чоловік досі не розголошує причину, через яку помер його 74-річний батько. Віталій Козловський зазначив, що не хоче про це говорити, тому причину розголошувати не став.

Популярні новини зараз

Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію"

30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця

Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"

Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть

Показати ще

Зараз він щасливий, що у нього є багато роботи, адже, це те, що необхідно йому щоб відволіктися.

"Я щасливий, що у мене зараз так багато роботи, Ось Бог щось знає, відчуває, що і в який момент тобі потрібно. Я міг деякий час сидіти без роботи, а після того, як тато мене залишив, роботи стало дуже багато, концертів стало багато. І для мене це стало порятунком", - розповів співак.

Віталій Козловський з батьком, фото: Instagram

Нагадаємо, що Віталій Сергійович Козловський помер на 75 - му році життя. Сталося це ще 15 серпня, про що артист повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Там він поділився роликом з останнього для чоловіка дня народження, яке він святкував незадовго до цього.

Раніше Знай.uа розповідав про те, що Віталій Козловський показав новий знімок біля літака.

А ще артист все-таки показав знімок в одязі. Ну, не зовсім.