У матчі 25-го туру Першої ліги чемпіонату Туреччини Манісаспор зіграв унічию з Денізліспором - 2:2. При цьому воротар Манісаспора Гектуг Бакірбаш став справжнім героєм, забивши гол на останній секунді матчу. Видовищний епізод стався на 94-й хвилині гри, хоча арбітр додав до основного часу лише три хвилини. 21-річний Бакірбаш підключився на роізіграш кутового і зумів у дотик замкнути передачу партнера на дальній штанзі. Таким чином, воротар Манісаспора вирвав для свого клубу нічию на виїзді. До вашої уваги відео голу голкіпера: Відзначимо, що у поєдинку чемпіонату Італії з футболу Мілан - Беневенто (2:2) голом на останніх секундах відзначився голкіпер Альберто Бріньолі, який приніс своїй команді нічию на 90+5-й хвилині. Страж воріт замкнув головою подачу зі штрафного і вирвав для своєї команди перше очко в сезоні. Як повідомляє статистичний портал Opta, Бріньолі таким чином став першим за 16 років голкіпером, якому вдалося забити в матчі Серії А. Останній раз це робив воротар Реджини Массімо Таїбі, який відзначився голом 1 квітня 2001 року. Дженнаро Гаттузо так прокоментував розв'язку матчу з Беневенто (2:2). "Безумовно, цей результат обпікає, заподіює біль. Якби мене порізали ножем, було б не так боляче, як від такого голу. В останні 15 хвилин було важко, але ми пропустили зовсім дикий м'яч. Я ніяк не міг очікувати, що команда пропустить на останніх секундах від воротаря суперника. Вам може здатися, що гравцям ні до чого немає діла, але я бачив в роздягальні, як вони були засмучені. Це дуже боляче, але потрібно зализати рани", - цитує Гаттузо Sky Sport Italia. До речі, Шахтар у 2007 році програв Севільї у схожій ситуації. Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, німецький голкіпер насмішив вболівальників грою з уявним м'ячем.