Під час двох попередніх матчів за участю Чорноморця на однойменному стадіоні в Одесі сталися масові грубі порушення правил поведінки для глядачів. Як підсумок, правоохоронні органи України не надали гарантії безпеки при проведенні чергового матчу на стадіоні "Чорноморець".

У зв'язку з цим, враховуючи рекомендації керівних футбольних організацій, прийнято рішення матч 14-го туру Прем'єр-ліги України Чорноморець Одеса - Зоря Луганськ провести без глядачів.

Квитки, придбані на дану гру, будуть дійсні на наступний домашній матч "моряків", а саме Чорноморець — Арсенал-Київ, який відбудеться 25-го листопада в Одесі, повідомляє офіційний сайт команди з берега Чорного моря.

Власники абонементів отримають додаткову знижку в розмірі вартості квитка на один матч, при покупці абонемента на 2-й етап сезону 2018/2019.

Матч 14-го туру УПЛ Чорноморець Зоря відбудеться в Одесі в неділю, 4-го листопада. Початок зустрічі о 19:30.