Американець влаштував скандал у літаку через платну ковдри. Пасажир так розійшовся, що пілотам довелося екстрено посадити літак.
Під час рейсу авіакомпанії Hawaiian Airlines з Лас-Вегаса у Гонолулу 66-річний чоловік поскаржився на холод і попросив у стюардеси ковдру, пише Associated Press.
Бортпровідниця повідомила пасажиру, що послуга обійдеться йому в 12 доларів. Його така ситуація обурила - мовляв, ковдри в літаку мають бути безкоштовними для всіх.
Чоловік вимагав з'єднати його з офісом Hawaiian Airlines. У телефонній розмові незадоволений клієнт пригрозив покарати когось за те, що трапилося.
Пілоти визнали його слова прямою загрозою і запросили екстрену посадку в аеропорту Лос-Анджелеса.
В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати
Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
З літака літній пасажир вийшов під конвоєм. Лише після того як агенти ФБР переконалися, що чоловік не є небезпечним, його відпустили.
Мандрівникові довелося купити ще один квиток, аби все-таки дістатися до Гонолулу.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Мадриді пасажир наздоганяв літак на злітній смузі.