Восени минулого року засновника концертного агентства Karabas Максима Плахтія було затримано співробітниками поліції.
Згідно з офіційною заявою слідчого Нацполіції в Шевченківському районі Києва - через підозру у вимаганні коштів в особливо великому розмірі.
"Громадянину Плахтію М.О. було повідомлено про підозру згідно ч. 3 ст. 289, ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу за фактом змови групи осіб з погрозою застосування насильства до членів сім'ї з метою привласнення коштів третьої особи в особливо великому розмірі", - йдеться у повідомленні.
Наразі, за тим же офіційним листом представників УП ГУНП в місті Києві, кримінальне провадження на адресу директора Karabas призупинено на підставі п. 1 ч. 1 ст. 280, через тяжку хворобу підозрюваного.
В той же час Плахтій активно веде власний блог у соціальній мережі, хизується робочими успіхами та з'являться на столичних вечірках.
Пенсії по-новому: уряд змінить формулу розрахунку виплат
Масштабне підвищення пенсій: чого чекати від індексації у 2026 році
Не пускайте без потреби: коли контролери не мають права заходити у квартиру
Школярі не вміють навіть списати: вчителька показала, як учні провалили тест через Google
За існуючою інформацією, у разі, якщо директору Karabas не вдасться уникнути відповідальності по збудженому кримінальному провадженню, він планує іммігрувати до Росії, де має бізнес-зв'язки.