У Харкові в ніч на 9 березня на Московському проспекті сталася моторошна дорожньо-транспортна пригода. Автівка на повному ходу злетіло з проїжджої частини та, врізавшись у стовп, спалахнула.
Про це повідомили в прес-службі Нацполіції міста.
За повідомленням поліцейських, які прибули на місце аварії одразу після загоряння, автомобіль Daewoo Nubira не вдалося врятувати, він згорів дотла.
Водій встиг врятуватися. За словами очевидців, він після скоєного одразу втік з місця ДТП. Пасадирів разом з ним не було.
На місці працюють правоохоронці та вивчають усі подробиці обставин.
Індексацію розширили: хто отримає більше у березні
Виплат більше не буде: кому скасують соцдопомогу з березня
Пенсіонерам підвищать виплати залежно від віку: кому і скільки додадуть
Донька прибирає доки син відпочиває: як батьки несвідомо вмикають подвійні стандарти
У мережі з'явилося відео з місця пригоди, яке виклали на каналі "1+1" в youtube.
Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", величезною неприємністю закінчився для молодої жительки Дніпра день 8 Березня. Поки вона вітала зі святом свою матір, приїхавши для цього з іншого району міста, невідомі спалили її дорогу іномарку Audi.