Правоохоронці ідентифікували особу підозрюваного в нападі з сокирою на людей в Дюссельдорфському вокзалі.

Про це повідомляє ВВС.

Ним виявився 36-річний громадянин Югославії. Поліцейські припустили, що у підозрюваного є проблеми з психікою. Мотиви нападу поки не встановлені.

Раніше повідомлялося, що чоловік діяв не один, проте поліція поки не підтверджує цю інформацію. Оточення з вокзалу поки не знімали. Пошуки тривають.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", чоловік напав 9 березня. В результаті постраждали п'ятеро людей. Медики їх госпіталізували і повідомили, що стану здоров'я вищевказаних людей нічого не загрожує. У мережі з'явилися фото з місця події, на яких видно, як спецслужби займаються патрулюванням будівлі вокзалу.

Популярні новини зараз

Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч

Розшук ухилянтів: як перевірити, чи ви у списку ТЦК

ПриватБанк залишає клієнтів без соцвиплат: гроші повертаються державі

Доведеться затягнути паски та продати останню сорочку: готуються нові тарифи на опалення

Показати ще