Віце-спікер литовського Сейму Міндаугас Бастіс (соціал-демократ) пішов у відставку через підозри у зв'язках із Росією, але від мандату відмовлятися він не збирається.
За інформацією Delfi, Бастіс вважає, що не має підстав для того, щоб йти з парламенту. Своє звільнення з керівництва він пояснив тим, що це кидає тінь на правління Сейму, адже йому не надали прав до засекреченої інформації.
"Я звільнюся з посади заступника голови Сейму, а також не буду претендувати на керівництво Соціал-демократичної партії", - заявив Бастіс.
Віце-спікер також заявив про намір звернутися до прокуратури із проханням розпочати розслідування щодо нього.
Зазначимо, що Бастіса підозрюють у зв'язках з представниками злочинного світу і російськими енергетичними компаніями.
Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді
Доведеться звітувати за кожен переказ: кого банки візьмуть "на олівець"
Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться
Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Литві отримали терміни за шпигунство колишній литовський офіцер і громадянин Росії.