Не слід очікувати рішення по справі голови Державної фіскальної служби Романа Насірова у 2017 році. Справу затягуватимуть.

У цьому переконаний глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, про що він заявив у ефірі одного з українських телеканалів.

При цьому, як стверджує він, у всьому винен резонанс, якого справа набула в українському суспільстві.

"Якби його не біло, усе швидко б закінчилося, - зазначив він.

Натомість, за словами політолога, суспільство та міжнародні партнери чинять неабиякий тиск.

Популярні новини зараз

Пенсіонери можуть оформити надбавку понад 1000 грн: не всі про це знають

Після індексації пенсії в Україні насправді зменшилися

В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно

Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення

Показати ще

"На мою думку, ця справа буде затягуватися, і рішення по Насірову цього року не буде", — підсумував Фесенко.

Нагадаємо, прокуратура зацікавилася колишнім керівником внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби Юрієм Шереметом. Його підозрюють у незаконному збагаченні.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", захист Романа Насірова стверджує, що його підопічного можуть звільнити з-під варти вже 13 березня. Його можуть відпустити через брак доказів провини.