Сампдорія уникла поразки у виїзному матчі Серії А проти римського Лаціо. Півзахисник Сампдорії Ріккардо Сапонара відзначився красивим голом перед самим фінальним свистком, зробивши рахунок 2:2
Святкуючи взяття воріт, 26-річний півзахисник побіг до трибун, знявши на ходу футболку і майку. Але фанати не посоромилися і зірвали з героя Сампдорії також труси.
"Це було неймовірно. Я підбіг до нашим фанатів і вони зірвали з мене одяг!" – прокоментував епізод гравець генуезців Сапонара.
Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК
Фани Інтера
Фанати Інтера почали відривати сидіння в гостьовому секторі арени "Альянц Стадіум", пошкодили туалети, а також зіштовхнули з трибуни стадіону стюарда, повідомляє La Gazzetta dello Sport. Вболівальника, який це зробив, вже впізнали за допомогою камер відеоспостереження.
Причиною цього стало те, що деяким фанам заборонили зайти на трибуни по квиткам, які були оформлені на чужі імена. Інші вболівальники на знак протесту вирішили залишити стадіон, однак перед цим влаштували погром.
Поєдинок завершився мінімальною перемогою Ювентуса з рахунком 1:0 завдяки голу Маріо Манджукіча на 66-й хвилині.
Ювентус на даний момент непереможний в нинішньому сезоні чемпіонату Італії. Команда Массіміліано Аллегрі в 15 матчах здобула 14 перемог і один раз зіграла внічию.
Як повідомляв портал Знай.ua, Карлос Тевес вступив у бій з копами заради фаната.