Скандали навколо української співачки Світлани Лободи не припиняються ні на день – спочатку вона давала численні концерти у Росії, потім – з'явилася інформація про те, що її охоронці нібито здійснили напад.
Днями до переліку гучних заяв додалися ще й звинувачення артистки на адресу журналістів.
В ефірі одного із російських каналів вона разом зі своїм продюсером Нателлою Крапівіною запевнила глядачів, що нібито регулярно отримує погрози "від українських радикалів".
Провокацією з боку співробітників ЗМІ вона назвала також оприлюднення особистої адреси – мовляв, саме з того часу її почали буквально переслідувати. Проте, конкретних пояснень, хто і навіщо це робив, від Лободи не почули.
Викликає також безліч питань, що саме співачка має на увазі під поняттям "радикали", партійну приналежність, угрупування негативно налаштованих осіб, або щось інше.
Газу не вистачає: початок опалювального сезону відкладається
Не пускайте без потреби: коли контролери не мають права заходити у квартиру
ТЦК перевищують повновження: хто не має права перевіряти документи
Школярі не вміють навіть списати: вчителька показала, як учні провалили тест через Google
"Ми думали будуть провокації навіть на концерті", - бідкається вона.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що працювати на російське видання погодилася співачка Світлана Лобода.