Російський уряд підтримав ініціативу, яка передбачає заборону співробітникам МВС їздити за кордон.
Про це повідомляють російські ЗМІ. Відповідна заборона вже діє в країні, але вона стосується лише тих правоохоронців, які мають доступ до державних таємниць.
Законопроект внесли на розгляд Держдуми ще восени 2015 року. В ньому прописано , що заборона діятиме співробітників МВС та цивільних працівників в лавах правоохоронних органів РФ. Остаточний перелік посад має визначити профільне міністерство.
Крім того, у законопроекті пропонується заборонити службу в МВС громадянам, які володіють документом, що підтверджує право на постійне проживання за межами Росії.
Зміни хочуть запровадити "з метою вдосконалення заходів попередження корупції, підвищення відповідальності співробітників, федеральних державних цивільних службовців і працівників органів внутрішніх справ".
Лелеки проти декомунізації: в українському селі відмовляються зносити радянський пам'ятник
Заберуть житло навіть з документами: українцям скасовують право власності – причини
У пенсіонерів заберуть 20% пенсії: ПФУ попередив про утримання із виплат
Салат-літо за 5 хвилин: рецепт з огірками та яйцями, який підкорив смакові рецептори (і серце теж)
"Ми всі знаємо, яка зараз ситуація складається у світі і що співробітники правоохоронних органів за кордоном можуть стати легкою мішенню", - пояснив лідер фракції "Єдина Росія" Володимир Васильєв.
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, російський поліцейський забув свою табельну зброю у кафе, куди зайшов пообідати. Автомат був заряджений й мав повний боєкомплект.