Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що до 13:00 будуть перекриті всі дороги, які ведуть на окупований Донбас.
"На виконання рішення РНБО до 13:00 сьогоднішнього дня будуть перекриті всі автомобільні і залізничні шляхи, що ведуть до лінії розмежування", - сказав Турчинов, передає "112 Україна".
Також він зазначив, що силовики не допустять в зоні проведення АТО провокацій і будь-якої диверсійної діяльності.
Крім того, МВС, Нацполіція, НГУ і СБУ повинні створити умови для залучення громадських до контролю над виконанням цього рішення.
Крім того, РНБО доручив українському уряду розробити план дій по надійному функціонуванню паливно-енергетичного і металургійного комплексу України. Крім того, експерти повинні проаналізувати всі негативні наслідки, пов'язані з цим.
Безкоштовно більше не буде: ПриватБанк запроваджує плату за популярну послугу - коли почне діяти
Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Викликають на "підмогу" навіть СБУ: в Україні посилили мобілізацію – забирають усіх
Доведеться сидіти на хлібі і воді: основні продукти харчування в Україні різко здорожчають восени - що найбільше
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що президент України Петро Порошенко запропонував повністю перекрити всі транспортні сполучення з тимчасово окупованими територіями на невизначений термін. Єдиний виняток - гуманітарний вантаж.