Іспанська Барселона та новий керманич клубу Еренсто Вальверде у літнє міжсезоння прагнуть оновити середню ланку команди.
У європейських ЗМІ постійно з’являються чутки щодо того, що іспанський гігант зацікавлений у послугах італійського півзахисника французького ПСЖ – Марко Верратті. Також повідомлялось, що зірковий півзахисник вже домовився з Барселоною про умови особистого контракту, проте керівництво парижан відмовляється відпускати свого лідера.
Таким чином Барселона змінює трансферні цілі. За інформацією видання Sport.es, іспанці зацікавились у придбанні Андера Еррери з Манчестер Юнайтед та Ріяда Мареза з Лестера.
Нещодавно з’явилась інформація, що зірка Лестеру втомився чекати пропозиції від Барселони і погодився на перехід до лондонського Арсеналу.
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Барселона планує придбати зірку Ювентусу.
Фото Getty Images