Російські багатії придбали у будівлях під брендом президента США Дональда Трампа нерухомість. Сума угод сягнула близько 100 мільйонів доларів.
Про це повідомляє Reuters. Нерухомість придбали не менше 63 осіб з російським громадянством. Російські олігархи придбали квартири в семи будівлях, розташованих в штаті Флорида. Їх звели протягом періоду 2001-2011 років. Зовнішній вигляд будівель затверджував особисто Трамп.
По цим угодам немає свідчень протизаконних дій нинішнього президента США. В той же час серед нових власників квартир нібито немає представників найближчого оточення президента РФ Володимира Путіна. Серед покупців - колишній топ-менеджер підвідомчого Міноборони РФ держагентства "Спецбуд" Олександр Юзвик, президент петербурзького банку "Вікінг" Андрій Устаєв, екс-депутат Державних зборів Башкирії Вадим Гатауллін та інші.
Але кількість російських власників нерухомості може бути значно більшою. Оскільки багато об'єктів зареєстровані на підприємства і реальні імена власників в документах не вказані.
Точна сума доходів Трампа від продажу нерухомості, але, за попередньою інформацією, вона становить 98,4 мільйони доларів.
Перекази тепер під замком: банк ввів нові обмеження – коли не дадуть скористатись грошима
Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку
Скільки балів потрібно для вступу у виші 2026 році: на скільки треба скласти НМТ, щоб потрапити на бюджет
Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, офіційна зустріч німецького канцлера Ангели Меркель та американського президента Дональда Трампа у Вашингтоні має вирішити подальшу долю відносин між США та Європою.