Сьогодні у москоському СІЗО знайшли тіло колишнього директора Роскосмоса Володимира Євдокимова. Арештований помер від ножових поранень, слідчі розглядають версію самогубства.

За інформацією російських ЗМІ, на тілі Євдокимова були два поріза в області серця та одне на горлі. Поруч з його тілом знайшли шестисантиметрове лезо.

Джерела у правоохоронних органах повідомили, що Євдокимов сидів у камері на 12 людей. Усіх його співкамерників охарактеризували "інтелігентними", адже їх засудили за ненасильницькі злочини.

Також відомо, що Євдокимов помирав впродовж 2 хвилин у камері СІЗО. На місце терміново прибули лікарі, але не встигли врятувати засудженого.

Як повідомляв портал "Знай.ua", засудженого за розкрадання 200 млн рублів Євдокимова знайшли мертвим сьогодні вранці у московському СІЗО №5.

Популярні новини зараз

Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн

Україну накриє мокрим снігом: синоптикиня розповіла про швидке похолодання до -12, коли готувати шапки

Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати

Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу

Показати ще