Джошуа поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку.
"1 червня я буду боксувати проти Міллера в Нью-Йорку. Я щасливий був проводити бої на кращих аренах своєї країни, але пора перетнути океан і показати себе в США. Думаю, бій буде цікавим. Бій проти хорошого боксера і любителя поговорити", - передає слова Джошуа Sky Sports.
За цей бій Джошуа отримає рекордний гонорар - 25 мільйонів фунтів стерлінгів.
Як писав Знай.ua, Джаррелл Міллер заявив, що готовий грати в Національній футбольній Лізі, якщо не проведе бій з Ентоні Джошуа.
Українцям перерахували субсидії: як дізнатись новий розмір виплат
Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
"А що якщо я скажу вам, що отримав пропозицію грати за один з клубів Національної Футбольної Ліги? Якщо поєдинок з Джошуа не відбудеться, я піду грати в футбол за гроші. Тоді я не буду повинен цим промоутерам ні центу. Я втомився від жадібності промоутерів в боксі, при тому що їх в рингу ніхто не б'є", - передає слова Міллера worldboxingnews.net.
Як писав Знай.ua, Ентоні Джошуа (22-0, 21 КО) може провести наступний бій 1 червня в Нью-Йорку (США) проти Джаррелла Міллера.