Як раніше писав Знай.ua, Джокович став чемпіоном Відкритого чемпіонату Австралії Australian Open-2019, обігравши у фіналі іспанця Рафаеля Надаля.
Зазначимо, що це сьомий титул Джоковича на Australian Open.
Новак Джокович переграв Рафаеля Надаля в трьох сетах з розгромним рахунком 6:3, 6:2, 6:3. Джокович повністю контролював хід гри, і постійно змушував суперника помилятися.
Після перемоги Новак Джокович подякував супернику, та зізнався, що це був непростий матч.
Гороскоп на тиждень 2-8 лютого для всіх знаків Зодіаку: помилки Водоліїв, попередження для Дів та заборона Овнів
Перевірте платіжки: українцям перекриватимуть газ навіть за незначні борги
В Україні готують нові правила для водіїв: що зміниться
Аномальні морози та сильні снігопади: у лютому Україну накриє сильний холод
"Хотів би подякувати за гру Рафаелю Надалю. Сьогодні був непростий матч. Рафа повернувся після травми, що вибила його з АТР-туру у вересні минулого року, і на жаль, йому не вдалося пройти через стільки травм протягом усієї кар'єри. Але він показав мені, іншим колегам і молодим гравцям, що таке "дух боротьби" і вміння тримати удар. Дуже дякую йому за це.
Як і у Надаля, у мене було чимало травм, і 12 місяців тому я переніс операцію. Але сьогодні мені вдалося виграти титул на Australian Open. Три трофеї з чотирьох на турнірах - це щось неймовірне. Хотів би подякувати моїй команді за підтримку. Теніс - індивідуальний вид спорту, але ви, хлопці, завжди зі мною", - сказав Джокович.
Як повідомляв портал Знай.ua, Australian Open у 2019 році збільшив призовий фонд.