Як повідомляв Знай.ua, Ломаченко розповів, що проведе наступний бій 12 квітня.
Дивіться повне відео бою Ломаченко - Педраса:
Бій Ломаченко - Педраса тривав усі 12 раундів.
Перші раунди суперники традиційно придивлялися один до одного. Педраса намагався тримати тепм, змінювати стійку і працювати корпусом, але за швидкістю і точністю Ломаченка не встигав. Українець же працював спокійно і впевнено.
Нові вимоги до бронювання: яка зарплата дозволить забути про мобілізацію
Суми за комуналку злетять до небес: цей прилад на кухні "жере" електроенергії більше, ніж 65 холодильників
Можуть заблокувати рахунки: клієнтів Ощадбанку терміново викликають у відділення
Нова правила оплати комуналки: як заощадити на світлі та газі
У шостому раунді Педраса пропустив швидку і точну трійку від Ломаченка, і став набагато обережніше йти вперед. Українець повністю контролював бій.
У сьомому раунді Ломаченко почав тиснути суперника, але і Педраса намагався відповідати, демонструючи хорошу фізичну підготовку. В одинадцятому раунді Педраса двічі побував у нокдауні, але зміг продовжить бій. У заключному раунді Педраса просто тікав від Ломаченка, намагаючись дотриматися до кінця.
Оцінки суддів – 119:107, 117:109 117:109 на користь Ломаченка.
Нагадаємо, за прогнозами букмекерів Ломаченко був беззаперечним фаворитом цього поєдинку.
Як повідомляв портал Знай.ua, Ломаченко очолив рейтинг найкращих боксерів світу.