Тренер чемпіона світу в середній вазі за версіями WBC, WBA, IBF, IBO Геннадія Головкіна (37-0, 33 КО) Абель Санчес залишився задоволений виступом підопічного в поєдинку проти американця Деніела Джейкобса.

"Ми забирали важкі раунди, в яких потребували. Я б поставив Геннадію 7,5 або 8 з 10 за цей бій. Денні був дуже сильний і атлетичний, а Геннадій не такий точний, як раніше. Але я все одно задоволений виступом Головкіна і щасливий, що вболівальники побачили потрясний бій", – заявив Санчес.

Нагадаємо, 18 березня в Нью-Йорку (США) на арені Madison Square Garden Головкін переміг за очками американця Деніела Джейкобса, відстоявши всі належні йому титули.

Дивіться повне відео бою Головкін - Джейкобс.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, названо дату наступного бою Головкіна.

Популярні новини зараз

Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику

700 тисяч розлючених звірів та ядерна загроза відчаю – Подоляк в ефірі Влащенко про те, що насправді готує Путін

ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців

Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня

Показати ще

Фото – Getty Images