Московські правоохоронці отримали повідомлення від жінки, яка розповіла, що її 13-річного сина просили нашкодити рідній людині.
За інформацією російських ЗМІ, москвичка прочитала листування сина з адміністраторами спільноти "Синій кит" у "ВКонтакті". Одним із завдань для хлопця було "порізати свою матір".
Крім того, у лютому цього року жінка виявила на руках сина сліди від порізів. В її квартиру також постійно дзвонять невідомі та мовчать.
У правоохоронних органах зазначили, що москвичка працює у ресторані McDonald's. Її син є учнем сьомого класу у кадетській школі.
Зазначимо, що останнім часом підлітків схиляють вступати у спільноти в соціальних мережах, де їх змушують виконувати різні завдання, в тому числі йти на суїцид.
Українці можуть залишитися без опалення: тривожний прогноз
Нічний жах у Києві: російська атака зруйнувала житлові будинки та офіси. Кількість жертв зростає
В Україні готують підвищення тарифів з 1 вересня
"Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни
Як повідомляв портал "Знай.ua", На Уралі вирішили зняти серіал про підліткові групи смерті.