У ніч на вівторок, 21 березня, в Івано-Франківській області сталася моторошна аварія, у результаті якої загинула людина.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Згідно з інформацією, водій мікроавтобуса Mercedes Sprinter збив пішохода і протягнув його півтора десятка кілометрів.
Понівечене тіло 21-річного загиблого виявив перехожий, який і повідомив співробітникам компетентних органів про подію. Поліцейські швидко знайшли винуватця. Та, за словами 56-річного чоловіка, на дорозі він нікого не бачив і ніякого удару не відчув. Власник буса спокійно приїхав додому і припаркував машину у дворі.
Оглянувши транспортний засіб, правоохоронці побачили кров. Швидше за все, потерпілий зачепився за дно автомобіля одягом.
Шукайте житло у селі на зиму: українців закликали не зволікати
Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям
Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення
Навіть у блекаути будемо з опаленням: в Україні запроваджують нову модель телопостачання
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на Одеській трасі на Київщині сталася кривава ДТП, у результаті якої рятувальники вирізали тіла загиблих з купи металу.