Чемпіон світу за версією WBO в суперважкій вазі, новозеландський боксер Джозеф Паркер заявив, що впевнений в своїх силах і готовий битися з будь-яким бійцем з еліти дивізіону.
За словами Паркера, після бою з Ф'юрі він готовий розглянути інші пропозиції.
"Це мій шанс продемонструвати в Великобританії, на що я здатний. Як і будь-який інший супертяж, я хочу об'єднати титули. Це є моєю метою. Завоювати один титул недостатньо. Повертаюся, щоб перемагати будь-кого. Я нікого не боюся. Так, я сфокусований на поєдинку з Х'юі, після цього бою ми оцінимо можливості організації боїв з іншими топ-важковаговиками", - цитує Паркера BoxingScene.
Нагадаємо, 23 вересня в Манчестері (Великобританія) відбудеться бій між Джозефом Паркером (23-0, 18 КО) і офіційним претендентом на його титул Х'ю Ф'юрі (20-0, 10 КО).
Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, стало відомо, скільки Ф'юрі отримає за бій з Паркером.
На українців натравлять колекторів: за комунальних боржників візьмуться всерйоз
Хто має право на частку у спадку навіть попри заповіт
Штормитиме по декілька днів: у жовтні українців очікує серія магнітних бур - дати
Працюючим пенсіонерам готують підвищення: кому додадуть автоматично, а хто муситиме звільнитись
Фото – Getty Images