Українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан завоювала срібну медаль на етапі Кубка світу в Афінах (Греція).

Харлан в 1/32 фіналу перемогла Тетяну Приходько з Казахстану - 15:5. Потім пройшла Элоїзу Пассаро (15:9) з Італії, і француженку Мано Брюне (15:9).

У чвертьфіналі Харлан обіграла Теодору Гкунтур (15:14) з Греції, а в півфіналі - Лізу Пуштай з Угорщини (15:5).

У фінальному матчі Харлан поступилася представниці Росії Софії Поздняковій з рахунком 10:15 і завоювала срібну медаль.

Як раніше повідомляв Знай.ua, українська стрибунка у висоту Юлія Левченко, чинна чемпіонка України, виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся в Глазго.