Капітан донецького Шахтаря Дарійо Срна прокоментував мінімальну поразку Шахтаря матчі проти Динамо:
"У першому таймі, крім одного-двох епізодів, майже не було моментів. Динамо сьогодні здебільшого оборонялося, розташувавшись біля власних воріт і діючи на контратаках.
Фактично кияни реалізували свій єдиний шанс і взяли три очки, адже крім ударів Мбокані головою та Гонсалеса з далекої дистанції вони більше нічого не мали. Вітаю суперника.
Неприємно поступатися Динамо, проте після Суперкубка я вже говорив, що це хороша команда й очікується важкий чемпіонат.
За кількістю моментів ми можемо бути задоволені другим таймом. На жаль, успіх виявився не нашому боці.
Мобільний зв’язок - лише з паспортом: українцям готують нові правила, інакше заблокують SIM-карту
"Нафтогаз" попередив про важливе нововведення: стосується всіх побутових споживачів
ПриватБанк звернувся до клієнтів: важлива інформація для всіх власників банківських карток
В Україні зростуть пенсії та зарплати: коли та наскільки
Рухаємось далі – сезон дуже тривалий. Слід зробити висновки й готуватися до наступного матчу. Ми віримо в себе. Із такою грою, як у другій половині зустрічі, в Шахтаря все вийде", - цитує Срну офіційний сайт гірників.
Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Шахтаря розповів про причини поразки від Динамо.
Фото: shakhtar.com