Чемпіонка Європи і світу з дзюдо Дар'я Білодід виграла срібну медаль у рамках Гран-прі в грузинському Тбілісі.
18-річна українка не брала участь в першому раунді, а потім розібралася з опонентками з Грузії та Франції. У півфіналі Даша билася з дворазовою чемпіонкою Європи, призеркою Європейських ігор, чемпіонату світу та Олімпійських ігор угоркою Евою Черновицьки. У битві з нею Білодід виграла завдяки іппону після того, як угорка заробила 3 попередження.
У фінальній сутичці талановита українка зустрілася з француженкою Мелані Клемен. Представниця Франції перемогла та завоювала перше золото рівня Гран-прі у своїй кар'єрі. В свою чергу, українка вперше зазнала поразки з серпня 2017 року, коли програла в третьому раунді дебютного чемпіонату світу. Відзначимо, що у киянки була серія з 38 перемог.
Левченко - найкраща
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
21-річна уродженка Бахмута всі висоти, включаючи 1,96 м, долала з першої спроби. І тільки на 1,98 метра українка зачепила планку. У зв'язку з цим Юлія стала третьою на турнірі в Коттбусі, де минулого року перемогла.
Ще одна українська спортсменка, 17-річна Ярослава Магучих, також добре себе зарекомендувала на змаганнях, ставши четвертою.
Перемогу ж здобула Марія Ласицкене з Росії (2,02 м).
Як раніше писав Знай.ua, українка Ольга Саладуха виграла бронзу на чемпіонаті Європи.