На турнірі з вільної боротьби в одній із спортивних шкіл Курчалоєвського району Чечні відбулася масова бійка.
На відеоролику, який з'явився в інтернеті, видно, як два борця вільного стилю пішли в рукопашний бій і втягнули в бійку вболівальників. Імовірно, один із спортсменів сказав іншому щось таке, що змусило його випрямитися і вдарити суперника рукою в обличчя.
Турнір, в якому взяли участь 80 борців, проходив серед спортсменів 2002-2004 року народження.
Ніхто з учасників побоїща не постраждав.
Протест фанатів
Мобілізації можна не боятися: в Україні знімуть з військового обліку чотири категорії чоловіків
Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть
Фанати роттердамського Фейєноорда висловили протест проти покарання клубу частковим закриттям трибун за регулярне використання вболівальниками піротехніки "червоно-чорно-білих".
На знак протесту активні фанати під час матчу Феєноорд - Херенвен запустили петарди на футбольне поле з-за меж стадіону "Де Куйп".
Як раніше повідомляв Знай.ua, Іспанія та Італія виграли перші матчі відбору Євро-2020.