Збірна України з пляжного футболу пройшла у чвертьфінал кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор, обігравши команду Азербайджану.

Матч відбувся в іспанському місті Салоу і завершився з рахунком 6:4 на користь українців.

В 1/4 фіналу українська збірна зіграє з переможцем пари Росія - Норвегія.

Всесвітні пляжні ігри пройдуть в Сан-Дієго (США). Пряму путівку у фінальну частину змагань отримають півфіналісти і п'ята команда (лакі-лузер) відбіркового турніру, що визначиться в плей-офф невдах 1/4 фіналу.

Україна - Азербайджан - 6:4

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

Голи: Щериця (16), Войтенко (17, 21, 24, з пенальті), Макєєв (31), Пачев (33) – Аллахгулієв (20, 23, 27, з пенальті), Зейналов (26).

Україна: Неруш, Сидоренко, Войток, Зборовський, Медведь, Щериця, Хижняк, Макеєв, Пачев, Глуцкий, Войтенко, Пашко.

Попередження: Макєєв (26).

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх на змаганнях в катарській Досі виборола золоту медаль. У секторі для стрибків у висоту українська спортсменка встановила особистий рекорд (196 см).

Також Ярослава стала наймолодшою переможницею змагань (17 років і 226 днів) в історії "Діамантової ліги".

Також українка Анна Рижикова виграла бронзову медаль на першому етапі Діамантової ліги в Досі (Катар).

400 метрів в бігу з бар'єрами 29-річна уродженка Дніпра Рижикова подолала за 54,82 секунди.

Найкращий результат показала представниця США Даліла Мухаммад — 53,61 секунди.

Також у рамках Діамантової ліги 23-річна українка Марина Бех-Романчук посіла друге місце в стрибках у довжину. Її найкраща спроба - 6,74 м і це кращий результат української легкоатлетки у сезоні. Уродженка Хмельницької області програла лише 2 см переможниці Катерині Ібарген, яка представляє Колумбію.

Другий етап "Діамантової ліги" відбудеться 18 травня у Шанхаї.

Як раніше писав Знай.ua, 52-річна українка Лариса Гетьман-Гнидунець стала першою жінкою в Україні, яка фінішувала на всіх шести головних марафонах світу серії World Marathon Majors.

Abbott World Marathon Majors - це шість найпрестижніших і наймасштабніших марафонів у світі: Токіо, Бостон, Лондон, Берліна, Чикаго та Нью-Йорк.

Лариса Гетьман-Гнидунець фінішувала на всіх шести "мейджорах"

Гетьман-Гнидунець отримала свою мейджор медаль Abbott World Marathon Majors в Бостоні, де подолала марафонську дистанцію за 3:50:47, та встановила унікальний рекорд для України.

Як повідомляв Знай.ua, українська легкоатлетка Дар'я Михайлова показала третій результат на міжнародному напівмарафоні в Познані (Польща).

Михайлова подолала дистанцію за 1:12.28.
Першою фінішувала кенійка Ліліан Джелагат (1:11.13), а другою - ефіопка Аддісалем Тегегн (1:12.15).

Як раніше писав Знай.ua, Еліуд Кіпчоге в четвертий раз виграв марафон в Лондоні.