Третя ракетка світу швейцарець Роджер Федерер вийшов у чвертьфінал турніру в Мадриді, обігравши бойфренда української тенісистки Еліни Світоліної француза Гаеля Монфиса, який займає 18-е місце в світовому рейтингу АТР.

Матч тривав 2 години 3 хвилини і завершився з рахунком 2:1 (6:0, 4:6, 7:6 (7:3)) на користь 37-річного швейцарця.

Роджер Федерер досяг позначки 1200 перемог у рамках професійного туру. Швейцарський тенісист став другим тенісистом у Відкритій ері, якому вдалося домогтися подібного.

За кількістю перемог в чоловічому одиночному розряді Роджер поки що поступається тільки американцю Джиммі Коннорсу, який за свою кар'єру виграв 1274 матчі.

Перша ракетка України Еліна Світоліна та її хлопець французький тенісист Гаель Монфіс провели спільне тренування в Мадриді, де зараз проходить турнір Mutua Madrid Open.