Головний тренер збірної Сербії Младен Крстаіч розповів, що очікує від відбіркового матчу Євро-2020 з Україною, який відбудеться 7 червня у Львові. Як відомо, зірка футбольної команди Сергій Милинкович-Савич, якого оцінюють у 75 мільйонів євро, пропустить поєдинок через травму.
"Ми повинні залишатися позитивними і з нетерпінням чекаємо зустрічі з українцями. Всі прибули з мотивацією, ентузіазмом і готовністю, незважаючи на тривалий і важкий сезон. Ми їдемо у Львів, щоб домогтися позитивного результату. Наша мета – продовжити свою серію з восьми матчів без поразок", – заявив Младен Крстаіч.
Півзахисник "Лаціо" Сергій Милинкович-Савич - найдорожчий гравець у складі сербів. Він один коштує більше, ніж половина всієї збірної України, яку оцінюють у 143 мільйони євро.
В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня
Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима
У травні українці отримають третю платіжку за газ
На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Нагадаємо, луганску "Зорю" очолив легендарний футболіст.
Раніше Знай.uа повідомляв, збірна України прорвалася до чвертьфіналу Кубка світу.
Також Знай.uа писав, Ліверпуль готує новий контракт для Клоппа.