Для юної української тенісистки Марти Костюк є всі шанси піднятися в рейтингу щонайменше на 27 позицій. 206-та на цей момент тенісистка світу Костюк вийшла у фінал турніру із серії ITF у польській Торуні (покриття - ґрунт, призовий фонд - $60 000+Н).
Про це повідомляє "Главком".
В 1/2 фіналу Марта перемогла американку Еллі Кік (WTA №150) - 6:7(2), 6:3, 6:4.
Цей двобій тривав дві години і 20 хвилин.
Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Завдяки цьому виходу в півфінал 16-річна Клстюк підійметься в рейтингу мінімум на 27 позицій. Вона буде не нижче 179-го місця. Якщо здобуде перемогу у фіналі - підійметься ще вище.
Росія атакує новими типами "шахедів": небезпека стала ще страшніша
Розкішшю стане і буханець хліба: ціна може злетіти під 60 грн
Кінець "бусифікації"? Що зміниться в мобілізації
Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти
У фінальній грі Марта Костюк зіграє з Ребеккою Шрамковою зі Словаччини (WTA №198). Остання перемогла румунку Ірину-Марію Бару. До цього часу майбутні суперниці в очних поєдинках не зустрічалися.
Як писав Знай.ua, у першому колі Ролан Гаррос Еліна Світоліна тріумфально перемогла американку Вінус Вільямс.
Також портал Знай.ua писав, що Світоліна оплатила дорогу операцію юній українській тенісистці.