Українська каратист, чемпіон Європейських ігор-2019, Станіслав Горуна показав, що для нього немає нічого неможливого.
Спортсмен зробив екстремальний стрибок із 30-ти метрової висоти на стадіоні "Арена Львів".
Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Горуна поділився враженнями на своїй сторінці в Insragram.
"Коли стояв унизу - не було страшно, але знав, що буду відчувати страх, стоячи нагорі. Хотів цього страху, хотів пересилити його, не просто довівши, що можу стрибнути, а зможу сміятися над ним протягом усього падіння. Бути зухвалим по відношенню до свого страху - круте відчуття, рекомендую", - підписав фото спортсмен.
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Як писав Знай.ua, українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала золото на турнірі Karate 1 Premier в Шанхаї.

Терлюга, яка виступає у ваговій категорії до 55 кг, у фіналі впевнено перемогла киатянку Дін Цзямей - 6:0.

Анжеліка Терлюга

Нагадаємо, в квітні Терлюга виграла турнір цієї ж серії в Марокко.

Як повідомляв Знай.ua, жіноча збірна України з карате стала найкращою на чемпіонаті Європи в Іспанії, вигравши командну першість, повідомляє НОК України.

За збірну України виступали Анжеліка Терлюга, Галина Мельник, Аніта Серьогіна та Діана Шестак. У фіналі змагань українки перемогли збірну Туреччини з рахунком 2:1.