Жіноча збірна України завоювала п'ять медалей на чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у Мадриді (Іспанія).
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Срібну медаль завоювала Тетяна Шевченко (категорія понад 81 кг), а борзовими призерками стали Ганна Охота (до 48 кг), Тетяна Коб (до 51 кг), Марія Бова (до 64 кг) та Анастасія Черноколенко (до 81 кг).
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Таким чином, за загальною кількістю медалей українки увійшли в ТОП-3 чемпіонату Європи, але за олімпійською системою підрахунку посіли дев'яте місце в командному заліку.
Зазначимо, що українки поліпшили результат минулого року, коли Україна завоювала чотири медалі в Болгарії (0+1+3).

Нагадаємо, українська збірна тріумфально виступила на других Європейських іграх-2019, завоювавши 51 медаль,16 з яких золоті, 17 – срібних та 18 бронзових.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла 3 місце.

Європейські ігри-2019 проходили з 21 по 30 червня.