Українець Павло Коростильов виграв Чемпіонат Європи з кульової стрільби, який проходить у Болоньї.

22-річний стрілець завоював золото у стрільбі з малокаліберного пістолета.

Також на рахунку Коростильова срібло чемпіонату в команді разом з Володимиром Пастернаком і Максимом Городинцем.

Павло Коростильов виграв ЧЄ зі стрільби

Як повідомляв Знай.ua, український плавець Богдан Гриненко виграв золоту медаль на ЧС з паралімпійського плавання у Лондоні, встановивши новий світовий рекорд.

Штрафи та пеня: використання чужої картки "вилізе боком" українцям

Крутіший за Audi та BMW: український преміум кар Leleka підкорив серця автолюбителів

Уникнути повістки вже не вийде: ТЦК перевірятимуть українців за новими правилами

Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати

Богдан Гриненко, Getty Images

У фінальному запливі на дистанції 100 метрів на спині в категорії S7 (спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату) Гриненко показав результат 1:08,92, встановивши новий рекорд у своїй категорії.

Попередній рекорд належав британцеві Джонатану Фоксу - 1:09,15.

Українець майже на секунду випередив найближчих переслідувачів - росіянина Андрія Гладкова і аргентинця Піпо Карломаньо. Відразу за ними фінішував українець Андрій Трусів.

Українські плавці на цьому ЧС виграли вже 32 медалі: 11 золотих, 13 срібних та 8 бронзових.

Нагадаємо, на цих змаганнях розігруються ліцензії на літні Паралімпійські ігри-2020, які пройдуть в Токіо (Японія).

Як раніше писав Знай.ua, український плавець Михайло Романишин встановив унікальний рекорд.