Український важкоатлет Дмитро Чумак завоював бронзову медаль на Чемпіонаті світу-2019 в Паттайя (Таїланд).
Дмитро Чумак, який виступає у ваговій категорії до 102 кг, показав третій результат у поштовху - 217 кг.
У ривку Чумак став четвертим (176 кг), в загальному заліку теж четвертий - 393 кг.

Дмитро Чумак завоював бронзову медаль у поштовху

Як раніше писав Знай.ua, українська важкоатлетка Ірина Деха, чемпіонка Європи-2016, не змогла виграти медаль Чемпіонату світу-2019 в Паттайї (Таїланд) через 150 грами зайвої ваги.

Ірина Деха

Ірина Деха виступала у категорії до 76 кг в поштовху, та в сумі вона посіла п'яте місце, а до бронзи не вистачило шість і три кілограми відповідно. У ривку українка поступово взяла 105 кг, 108 кг та 110 кг. Эквадорка Нейсі Баррера заявила 110 кг на першу спробу, яка стала вдалою. Але потім 115 кг і 116 кг їй не підкорилися.
Таким чином, і Деха, і Беррера показали однаковий результат, який був третім у ривку. В такому випадку вище опиється той спортсмен, чия власна вага менша. Вага Беррери становила 75,8 кг, а Дехи - 75,95 кг. Долю бронзової медалі вирішили усього 150 грамів.

Ірина Деха не змогла завоювати бронзову медаль

Як раніше писав портал Знай.ua, на важкоатлетку на змаганнях впала 110-кілограмова штанга.