Анатолій Ломаченко, батько і тренер чемпіона світу за версіями WBA, WBO і WBC в легкій вазі Василя Ломаченка (14-1, 10 КО), став героєм документального фільму.

Прем'єра фільму "Папаченко" режисера Сергія Долбілова відбудеться 28 жовтня на Міланському кінофестивалі в Італії.

У фільмі використані матеріали, які знімали в Каліфорнії, та на батьківщині Ломаченка - в Білгород-Дністровському.

"Папаченко" - єдиний український документальний фільм, який бере участь в цьому році в міжнародному фестивалі спортивного кіно в Мілані FICTS. Впевнений, що наш фільм має всі шанси отримати високі оцінки журі та симпатії глядачів", - розповів продюсер стрічки Олесь Маляревич.

Популярні новини зараз

Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців

Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч

Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв

Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК

Показати ще

Нагадаємо, раніше Анатолій Ломаченко отримав унікальний пояс WBC за внесок у розвиток боксу.

Анатолій Ломаченко удостоєний почесної нагороди WBC
Нагороду Анатолію Ломаченку вручив його син на конгресі WBC, який проходить з 20 по 26 жовтня в Мексиці.
Нагадаємо, Василь Ломаченко та екс-абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик (16-0, 12 КО) також отримали спеціальні нагороди WBC.