Зірковий нападник "Парі Сен-Жермен" Неймар уникнув покарання за удар вболівальника після поразки "Ренну" у вирішальному матчі Кубка Франції, пише AFP.
За інформацією джерела, суд виніс рішення у цій справі. Прокуратура відправила бразильському футболісту письмове попередження. Ніяких додаткових санкцій не буде.
Нагадаємо, форвард ПСЖ Неймар вдарив фаната після проиграша Ренну у фіналі Кубка Франції (2:2, пен. 5:6).
Коли футболісти йшли за срібними медалями по сходах між трибунами, один з уболівальників почав знімати Неймара на телефон, через що футболіст ударив його в підборіддя.
"Ощадбанк" блокуватиме картки з 1 січня: хто може втратити доступ до коштів
ПриватБанк блокує картки після чужого списання: клієнти залишаються без грошей та відповіді
"Тарифи підвищувати у вас легко виходить!": українці рознесли "Київстар" – третина мережі залишилася без світла
Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Як раніше писав Знай.ua, Неймара позбавили капітанської пов'язки.
Як писав Знай.ua, "Парі Сен-Жермен" відхилив пропозицію каталонської "Барселони" щодо нападника Неймара.
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, ПСЖ відмовився відпустити Неймара.