Киевске "Динамо" поступилося шведським "Мальме" у п'ятому турегруппового етапу Ліги Європи.

Гра пройшла на стадіоні "Сведбанк" і завершилася з рахунком 3:4.

Вже на другій хвилині гри рахунок відкрив Расмус Бенгтссон. "Динамо" зрівняло рахунок на 18-й хвилині голом відзначився Миколенко. На 39-й хвилині Циганков вивів киян вперед.

На 48-й хвилині матчу другий гол за Мальме оформив Росенберг, а на 57-й - команду вперед вивів Ракип. Берьямин Вербич зрівняв рахунок на 77-й хвилині.

Динамо

Популярні новини зараз

Військовий заявив, що йому "не шкода цивільних" після трагедії у Кривому Розі: "Якщо батьки ухилянти – ні"

Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях

Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат

Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу

Показати ще

На 5-й хвилині доданого часу Росенберг оформив дубль і вирвав "Мальме" перемогу.

Таким чином, "Динамо" з 6 очками опустилася на третє місце групи, "Мальме" набрав 8 і піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці. Лідирує у групі "Копенгаген" (9).

Як писав портал Знай.uа, за прогнозами букмекерів "Динамо" був фаворитом цього матчу.

Напередодні "Динамо" зворушливо привітав Вербича з днем народження. 27 листопада йому виповнилося 26 років.

Як повідомляв портал Знай.uа, фанати "Динамо" зробили офіційну заяву з приводу расизму на матчі з "Шахтарем".