Перша ракетка України і шоста ракетка світу Еліна Світоліна продовжує підготовку до першого в сезоні 2020 тенісного турніру WTA серії Premier, який пройде в Брісбені (Австралія).

Однак, перебуваючи далеко від дому, українська чемпіонка знаходить час і для того, щоб відвідати цікаві та незвичайні місця.

Так, разом з бойфрендом Гаелем Монфісом Еліна Світоліна побувала в спеціалізованому клубі з метання сокир. Ця розвага останнім часом набрала популярності, і українська чемпіонка вирішила не відставати від трендів.

Нагадаємо, Еліна Світоліна показала, як готується до нового сезону в Дубаї.

На своїй сторінці в Instagram Світоліна поділилася мотивуючим відео одного з тренувань.
Як повідомляв портал Знай.ua, Еліна Світоліна завершила сезон у статусі шостої ракетки світу.
Вихід у фінал Підсумкового турніру WTA дозволив Світоліній заробити 1080 очок в рейтинг.

У минулому році Світоліна завершила сезон на четвертому місці найкращих тенісисток світу, а в 2017 році також була шостою.

Також Знай.ua писав, Світоліна заснувала свій благодійний фонд для допомоги талановитим дітям.

Популярні новини зараз

У Дніпрі підлітки два дні громили "Varus" та штурмували ТРЦ під російський реп із матами: "Жалюгідне видовище"

Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення

Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову

Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні

Показати ще