Головний тренер англійського "Тоттенхема" Жозе Моуріньо повеселився на прес-конференції перед матчем проти "Челсі" в рамкавх 27-го туру АПЛ.
Під час передматчевої прес-конференції діти, які перебували за дверима прес-центру, почали щось вигукувати, а Моуріньо не розгубився, і підтримав їх.
🎙️ Jose's press conference gets briefly interrupted by some excited young fans outside.
— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) February 21, 2020
His reaction... 🤣👍#THFC ⚪️ #COYS pic.twitter.com/uTQHNrO4B8
Як писав Знай.uа, за словами Моуріньо, зараз він став кращим тренером, ніж був раніше.
Мобілізація пенсіонерів: до війська хочуть залучати чоловіків віком від 60 років
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
"Не цікаво говорити про своє звільнення з МЮ. Ти перемагаєш або ти вчишся. Відчуваю, що тепер я краще як тренер, ніж був тоді. Важливо те, що після звільнення ти не почував себе винним. Ви намагаєтеся підготуватися до майбутнього, аналізуючи те, що сталося в минулому.
Я дуже щасливий тут. Дізнаюся гравців так швидко, як тільки можу. Вони повинні проаналізувати мій характер і особистість тренера", - сказав Моуріньо.
Як писав Знай.uа, Моуріньо прокоментував своє призначення, зазначивши, що дуже радий повернутися до роботи.
Як писав портал Знай.uа, стало відомо, скільки Моуріньо буде заробляти в "Тоттенхемі".