Перша ракетка України Еліна Світоліна піднялася в рейтингу Жіночої тенісної асоціації після перемоги на турнірі серії WTA International в Монтерреї, Мексика.

В оновленому рейтингу кращих тенісисток світу WTA Світоліна подянлась з сьомої сходинки на п'яту.

У топ-100 залишаються три українські тенісистки. Катерина Бондаренко відіграла 57 позицій і тепер 347-я. 13 позицій відіграла Леся Цуренко, яка займає 139-е місце.

10 (10). Наомі Осака (Японія)

Ті, хто платить по 100 грн/куб – ще щасливчики: як в Україні можуть змінитись тарифи на воду

Затримка виплат: Пенсійний фонд пояснив, що буде з пенсіями та субсидіями за травень

Сім'ї возз'єднаються, будемо їздити – куди хочемо: астролог назвав дату кінця воєнного стану

Українцям дали шанс позбавитися боргів за комуналку: далі може стати гірше

Як писав Знай.ua, Еліна Світоліна виграла турнір серії WTA International в Монтерреї, Мексика.

Це перший трофей українки в цьому сезоні.

У фіналі турніру Світоліна обіграла чешку Марію Боузкову з рахунком 7:5, 4:6, 6:4.

Для Еліни Світоліної це 14-й титул WTA в кар'єрі і перший після перемоги на Підсумковому чемпіонаті в сезоні-2018. У минулому році Світоліна провела лише один фінал в Турі (на WTA Finals програла Ешлі Барті).

Як писав Знай.ua, Світоліна знялася з чвертьфінального матчу парного турніру WTA в Монтерреї.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Як повідомляв портал Знай.ua, Катерина Бондаренко виграла парний турнір в Монтерреї.