З наступного туру Української прем'єр-ліги на стадіони нарешті можуть повернутися вболівальники. Про це повідомив президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко в інтерв'ю телеканалу Футбол.
Він зазначив, що трибуни зможуть заповнюватися глядачами на 25%.
"Ми продовжуємо роботу над тим, щоб повернути вболівальників. Впритул працюємо з міністерством охорони здоров'я, Максимом Степановим і Віктором Ляшком. Ми маємо всі шанси, щоб в цьому або наступному турі ми могли відкрити для вболівальників 25% від місткості стадіону.
Я думаю, що це все залежатиме від епідеміологічної ситуації та рішення МОЗ. Але ми щодня на зв'язку, щоб уже в найближчі тури повернути вболівальників на стадіон", - пояснив Павелко.
В школах пропонують запровадити нові правила: за що суворо каратимуть
Ремонти звалять на плечі українців: як може змінитись вартість електроенергії
Відмовлять на кордоні: який документ українцям обов’язково потрібен для поїздки в Польщу
Українцям виплатять компенсації за комунальні послуги: хто і скільки отримає
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу (УАФ) виключив "Карпати" з УПЛ. Зазначається, що львівський клуб дискваліфікований за неявку на два поспіль матчі проти "Маріуполя".
Як повідомляв портал Знай.uа, тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко поділився переживаннями з приводу поразки від "гірників" з рахунком 2:3 в матчі Української Прем'єр-ліги.
Також портал Знай.uа писав, що "Шахтар" розслабився після завоювання чемпіонства і майже здався "Зорі".