У Словаччині вчора, 10 березня, сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю водія з України. На жаль, молодий чоловік загинув.

Про аварію повідомила пресслужба правоохоронних органів "Polícia SR - Košický kraj" на сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Як зазначається, ДТП сталась вчора, 10 березня між селами Палін та Земплінська Широка.

ДТП у Словаччині, facebook.com/KRPZKE

ДТП у Словаччині, facebook.com/KRPZKE

У поліції Словаччини зазначають, що згідно з даними слідства, найімовірніше водій не врахував дорожньої обстановки, швидкість руху вантажівки та погодні умови. У результаті він з'їхав з дороги у кювет.

Популярні новини зараз

Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати

Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися

Заміна карток ПриватБанку: кому терміново потрібно у відділення

Нові правила вручення повісток не залишать шансів ухилитись

Показати ще

Далі кабіна фури перекинулась та затисла українця. На жаль, від отриманих травм молодий чоловік загинув на місці. Слідчий поліції Мічалівської області у зв'язку з цією смертельною аварією розпочав провадження. Дорожньо-транспортна пригода наразі знаходиться на стадії розслідування.

ДТП у Словаччині, facebook.com/KRPZKE

ДТП у Словаччині, facebook.com/KRPZKE

Нагадаємо, молода медсестра пішла з чоловіком на війну і стала янголом для поранених воїнів: "Швидка не встигне". Старша медсестра евакуаційного відділення Ярослава Юрчук врятувала не одне життя на передовій

Як повідомляв портал "Знай.ua", Володимир та Олена Зеленські з'явилися з квітами біля пам'ятника Кобзарю: "Завжди єднали українців". Володимир та Олена Зеленські вшанували пам'ять Тараса Шевченка

Також "Знай.ua" писав, що Мінсоцполітики зробило заяву щодо субсидій, хто отримає пільги: "Розмір збільшується". У Міністерстві соціальної політики України зробили заяву щодо отримувачів субсидій