Близько десяти років тому в японському селищі Оцуті з'явилася унікальна телефонна будка. Однак додзвонитися з неї до кого-небудь не можна. До неї приїжджають тисячі людей з усієї Японії, щоб зателефонувати покійним близьким. Про це пише Reuters.
У сад японського селища Оцуті, що в 500 кілометрах на північний схід від Токіо, приходять ті, хто в березні 2011 року вижив під час найсильнішого землетрусу в історії Японії. Стихійне лихо спричинило цунамі, затоплення кількох міст і катастрофу на АЕС "Фукусіма-1". Тоді загинули 15,8 тисячі осіб, ще 2,5 тисячі вважаються зниклими безвісти.
До телефонної лінії будка не підключена, але вона дає людям можливість підтримувати зв'язок із загиблими близькими.
67-річний Кадзуйосі Сасакі з сумом набирає мобільний номер своєї дружини Мівако. За його словами, після землетрусу він цілодобово шукав дружину, відвідуючи центри евакуації та тимчасові морги, а вночі повертався до руїн їхнього будинку.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
"Все сталося так раптово. Навіть зараз я не можу це забути. Я відправив тобі повідомлення про те, де я, але ти його так і не прочитала", - згадує Кадзуйосі.
Тисячі людей, які приїжджають з усієї Японії, - не лише ті, хто вижив під час землетрусу і цунамі, а й ті, хто втратив своїх близьких у результаті хвороби або самогубства. Будку на пагорбі назвали "телефоном вітру".
Нагадаємо, старий цвинтарний сторож зізнався, що відбувається з могилами опівночі: "Я бачив це своїми очима".
Як повідомляв портал Знай.uа, українка 53 роки була одружена з "іншою" людиною, правда розкрилася після смерті чоловіка.
Також портал Знай.uа писав, що у Луцьку юні тіктокери танцювали на могилах: фотосесія з небіжчиками.