Ще раз нагадаємо нашим читачам, хоч це і боляче, але все таки потрібно, що в Україні з приходом 2021 року значно збільшилися тарифи на ЖКП. Суми в платіжках змусили українців виходити на протести, а "слуги народу" продовжують мудрувати з абонплатами і перерахунками. На жаль, поки результат непомітно.
Однак у Міністерстві енергетики України є кілька відповідей на важливі питання щодо споживання, які можуть допомогти громадянам оптимізувати споживання, тим самим зберегти в цілості свій гаманець.
Про це стало відомо завдяки публікації прес-служби Міністерства енергетики України в мережі Facebook.
"Чи знаєте ви, скільки енергії втрачається по дорозі до Вашого будинку? Цього уїк-енду відповідь на це питання шукатимемо разом з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України в #Енергетика30.
Син депутата Дмитра Ісаєнка та колаборанта Петра Цимидана: мажори, що влаштовують балаган у столиці почуваються безкарними
Багато грошей не дадуть? Яким буде розмір березневої індексації пенсій
Стосується всіх, хто має лічильники води та тепла: комунальники зробили важливе попередження
"Заморозки" більше не буде: озвучено дату, коли світло подорожчає з 4 грн до 6 за 1 кВт-год
Загалом, ненадійне постачання - це загальна проблема мереж, якими в житло українців надходить газ, тепло та електроенергія. Чималий обсяг цих енергоресурсів втрачається даремно насамперед через Старе, зношене і технологічно відстале обладнання.
Відсутність інвестицій в модернізацію призводить до того, що частина енергоресурсів не приносить користі споживачам, а їх втрати тільки збільшують потреби країни у виробництві та імпорті енергоресурсів і, отже, створюють умови для енергетичної залежності України.", - повідомляють в Міненерго.
Також в Міненерго розповіли про "ціну питання".
"Очевидно, всі мережі, якими українські споживачі отримують згадані енергоресурси, потребують масштабної модернізації. Проблема - у фінансуванні і високому терміні окупності можливих інвестицій. Час знову згадати те, про що ми писали раніше і до чого тепер повертатимемося в наших повідомленнях все частіше: про стратегічних інвесторів. Разом з їх приходом на ці ринки не тільки з'явилося б прагнення до підвищення енергоефективності, а й було б забезпечено доступ до коштів, необхідних для цього.", - пишуть представники Міненерго.
Раніше повідомляли, останній перехід на літній час: коли українці прокинуться на годину раніше.
Як повідомляв Знай.uа, Кабмін руйнує плани України на євроінтеграцію через борги з "зеленими" інвесторами - Конеченков.
Знай.uа писав, президент Литви під час виступу в Раді закликав Україну відмовитися від імпорту електроенергії з Білорусі.