Нічого в житті не буває випадково, вважає військовослужбовець окремої механізованої бригади ім. кошового отамана Івана Сірка Михайло. Його історію розповіли в прес-службі ООС в Facebook.
Спочатку чоловік прийшов на строкову службу, щоб віддати борг Батьківщині і не думав, що залишиться на такий довгий термін. Однак у місті, де дислокувалася його військова частина, він знайшов ту єдину і створив з нею сім'ю. І після цього зважився підписати контракт, щоб бути поруч з коханою.
За три роки служби Михайло був навідником ПК, старшим стрільцем, а після навчального центру отримав звання сержанта і став заступником командира взводу командиром відділення... Потім був 2014-ий рік, Іловайськ.
Про події серпня 2014 року Михайло говорить з невимовним болем в очах. Перші загиблі були саме в його взводі. Кожного він досі пам'ятає і до найдрібніших дрібниць згадує, як побратими ділилися планами на майбутнє і мріяли…
"Те, що ми повернулися-диво. Деякий час я не міг оговтатися від пережитого. Єдине, що допомогло – підтримка Дружини, за що я їй нескінченно вдячний, і мої діти – сенс життя. На той момент мені запропонували зайнятися новим для війська напрямком роботи-оформленням документів для отримання бійцями статусу учасника бойових дій. Десятки дзвінків за день, сотні копій паспортів від дружин захисників, фото на документи, які хлопці пересилали поштою. Суцільний хаос.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Однак бажання-не підвести товаришів, переважало, оскільки кожен, хто ризикує життям, заслуговує гарантований державою захист. Вже в липні 2015 року Михайло отримує звання офіцера і стає частиною команди кадровиків бригади:
"У батальйоні я служив 8 років і більше п'яти - у відділенні персоналу. Якщо порівнювати, то можу констатувати, що в обох випадках не можна розслаблятися. Кадровики постійно повинні стежити за змінами в положеннях, законах, першими повинні дізнаватися про нововведення, адже правильно і вчасно оформлені документи – це певною мірою спокій захисників. Перебуваючи в районі проведення ООС, завжди їжджу по позиціях, спілкуюся з хлопцями, розповідаю їм про можливості кар'єрного росту, навчання, підписання контракту, гарантії. У побратимів завжди є чимало питань і я намагаюся надати їм максимум інформації".
Раніше ми повідомляли, в якому випадку позбавляють батьківських прав, докладний опис від Мін'юсту.
Як повідомляв "Знай.uа", з недобросовісних роботодавців "злякали" заборгованості по зарплаті, скільки вдалося отримати.
Також "Знай.uа" писав, що як змінити місце прописки дитини, якщо один з батьків проти, інструкція від Мін'юсту.