Офіс президента України висловив підтримку королю Йорданії Абдаллі II ібн Хусейну на тлі нещодавньої спроби державного перевороту.
Про це прес-служба відомства написала в Facebook.
Відомо, що в суботу, 3 квітня, в Йорданії зробили серію арештів за підозрою в змові проти короля Абдалли II ібн Хусейна, а також у спробі влаштувати державний переворот. В цілому затримали близько 20 осіб, пише видання Washington Post.
Пізніше з'ясувалося, що в змові підозрюють і вільного брата короля, колишнього наслідного принца Йорданії Хамзу ібн Хусейна. Місцеві ЗМІ заявили, що екс-кронпринца не обмежували в пересуваннях, проте пізніше сам Хамза виступив із заявою про те, що йому заборонили залишати межі будинку і спілкуватися з людьми.
ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Вибиватимуть не лише енергетику: експерт попередив про розширення атак рф
Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям
Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили
Офіс президента України висловив підтримку чинному королю Йорданії Абдаллі. Прес-служба повідомила, що Хусейн зможе забезпечити в країні стабільність, безпеку і розвиток.
"Тривожні новини з Йорданії. Повністю підтримуємо Короля Абдаллу. Впевнені, що він гарантує стабільність, безпеку та розвиток держави. З нетерпінням чекаємо на деталі подій та бажаємо народу Йорданії миру і процвітання", - зазначено в повідомленні.
Нагадаємо, що на українця накинулися в Одеському трамваї через Майдан і мову: "тут тобі Не Львів".
Як повідомляв портал Знай.uа, у Харкові депутата Лесика знесли з трибуни: "Чемодан, вокзал...".
Також Знай.uа писав, що Поклонська зізналася в коханні Україні, ніби й не зраджувала: "вірили в мету Майдану...".