15-річна дочка популярної співачки Олі Полякової Марія дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 170 тисяч передплатників.

Зараз вона поділилася цілою серією Stories, в яких зробила чекап з макіяжу на дачі, де вона знаходиться зі своєю зірковою мамою. Дівчина зазначила, що з косметики там практично нічого немає. Однак згодом показало безліч предметів для того, щоб стати красивою.

Маша Полякова, фото з Instagram

"Сьогодні буде чекап по макіяжу на дачі, де з косметики практично нічого немає. Отже, для початку ми наносимо базу, тому що, база обов'язкова річ, якщо у вас акне, як у мене. Щоб не засмічувалися пори, і щоб не ставало все гірше. База і підсушуємо приблизно хвилинки три-чотири. Мені сподобалася ось така ось палетка, вона реально стала моєю любов'ю. У неї знімається дзеркальце. Це ж ідеально. Просто краща кисть для розтушовування, відповідаю. І ось такий тональник, який став моїм фаворитом. Напевно, взимку я його купила і досі є, хоча баночка досить маленька. Тон нанесли, тепер скульптор трошки, щоб не виглядати, як я не знаю хто. Обов'язково розтушувати", - каже Маша Полякова протягом безлічі Instagram Stories.

Нагадаємо, Полякова з донькою потролили Фреймут: "Як правильно пити пиво?"

Як повідомляв "Знай.ua", Оля Полякова показала "попець" 16-річній доньці всій Україні: конкурентка зростає

Популярні новини зараз

Пишногруда зірка Playboy покрасувалася 10-м розміром на безлюдному пляжі

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Знай.ua писав, Маша Полякова поділилася наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"