Відомий російський гуморист, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін дуже активно веде сторінку Instagram.

Нещодавно знаменитість вразив шанувальників свіжою фотосесією, поставши в образі супергероя і примірявши чорний облягаючий костюм, високі чоботи, маску, а також яскраво-червоний довгий плащ.

Так, артист похвалився і власним суперкаром з масивними колесами і буквою "М" посередині, що злегка нагадував автомобілі з фільму "Божевільний Макс". На знімках шоумен нібито рятував світ з грізним обличчям, вистежував лиходіїв і навіть грав у приставку.

При цьому Максим пожартував, що його послуги коштують досить дорого, а з замку в села Грязь на завдання чоловіка Примадонни доведеться ще й самостійно вивозити.

"Супергерой 🦸 🏻 ♂️

Популярні новини зараз

Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд

Одна помилка — і пенсія зникне: українцям посилили вимоги

Гороскоп на сьогодні 11 квітня: п’ятниця складних рішень і несподіваних відкриттів

"Бусифікації" кінець? Верховна Рада взялася за перевірку зловживань ТЦК

Показати ще

Дорого, самовивіз з села"

Фолловери почали жартувати: "Максмен😍є похвилинна оплата?😂 ", "Візьму на постій, дорого😂в Парижі!", "Злили фото рольових ігор все таки😮", " я у своєї просто сантехнік!", "Цьому селу потрібні герої😂 😘Максим - ви супер😍 👏", " вам личить цей образ. Час зніматися в кіно!!!👏👏👏❤️😍", "😂😂😂😂 як класно, краще не придумаєш", " Беру!!! 😂".